Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

rafikamirka 

Oblíbená alba

Alba, která má rafikamirka v oblíbených

reklama

42 fotek, 8.4.2018, 1 654 zobrazení, 1 komentář | dokumenty, kultura, události, zvířata
Tohle jsem teda nečekal.
Počasí: +16°C, slunečno a mírný větřík.
I na Facebooku.
https://www.facebook.com/groups/T.O.Rosomak/
277 fotek, 7.4.2018, 84 zobrazení, přidat komentář | cestování, dokumenty, kultura, příroda, zvířata
Jen taková malá anabáze po pěkných místech Brd.
Počasí: +19°C, Převážně jasno a mírný větřík.
I na Facebooku.
https://www.facebook.com/groups/T.O.Rosomak/
82 fotek, letos v únoru, 97 zobrazení, přidat komentář
V pražském klubu ve Vysočanech si zahrálo Duo Tornádo a Gladly S.W. Večer plný pohody , trempských písní a dobré nálady . Basák kapely Gladly bohužel nemohl a tak klukům vypomohl člen kapely Rakovnický potok .
136 fotek, únor 2016, 90 zobrazení, 7 komentářů
Podruhé na ohni, který už se stačil stát mým oblíbeným. Páteční merenda v kuničské hospodě, noční přesun na flek, sobotní vandřík, dlouhý večer u ohně... Co dodat. Díky, Usadníci! JO A PARDON - je tu zaměněný copyright - samozřejmě 2016! :-)
135 fotek, letos v únoru, 165 zobrazení, 2 komentáře | krajina, kultura, příroda
UŽ TRADIČNĚ PŘEDCHÁZÍ OHNI S.T.S. USADA PÁTEČNÍ SLEZINA V SÁLE HOSPODY V KUNIČKÁCH. SEJDE SE VŽDY DOST MUZIKANTŮ A JE VESELO. LETOS MI MOJE DĚRAVÁ HLAVA PŘIPRAVILA NĚKOLIK NEPŘÍJEMNOSTÍ. NEJHORŠÍ JE, ŽE JSEM ZAPOMNĚL VLOŽIT DO FOŤÁKU PAMĚŤOVOU KARTU. PO DVOU SNÍMCÍCH MI TO APARÁT HNED HLÁSIL. NAŠTĚSTÍ ZASLECHL MOJE STESKY MÍSTNÍ KAMARÁD ARIS A PŘINÁŠÍ MI JEDNU VHODNOU Z DOMU. POTĚŠIL MNE. CELÝ VEČER NĚKDO PŘICHÁZÍ A ZAPOJUJE SE DO ZÁBAVY. TAKOVÝM, UŽ TAKÉ TRADIČNÍM, HŘEBEM VEČERA JE ZPÍVÁNÍ PÍSNĚ „VÝPRAVČÍ ZELENOU DÁVÁ“ ZA POZVEDNUTÝCH ŠTAMPRLÍ „ZELENÉ“, KTEROU K TÉHLE PÍSNI POROUČÍ USADA. JAK POSTUPNĚ JEDNI PŘICHÁZÍ, TAK DRUZÍ ZASE ODCHÁZÍ NA FUNIBROUK, FLEK USADY. KOLEM PŮLNOCI TAKY HÁZÍM „PLECNIAK NA CHRBÁT“ A VYRÁŽÍM VEN ZE VSI PO BÍLÝCH PLÁNÍCH. NA FUNIBROUKU MI CHVÍLI TRVÁ NEŽ NAJDU VHODNÝ PLÁCEK NA SPANÍ. HA, ZDE JE TROCHU V ÚBOČÍ TAKOVÝ DOCELA SLUŠNÝ DŮLEK. DOKONCE UŽ NĚKDO ODHRNUL SNÍH, ALE NIC NESVĚDČÍ, ŽE BY ZDE CHTĚL ZŮSTAT. DŮLEK TEDY ZABÍRÁM A NATAHUJI PLACHTU KE STROMU. A JDU SPÁT.
V SOBOTU SE HRABU Z POD PLACHTY DO CHLADNÉHO RÁNA OKOLO DEVÁTÉ. PŘICHÁZÍM K UŽITKÁČI ZA KAMARÁDY A STEJNĚ JAKO ONI SI CHYSTÁM NĚCO K SNĚDKU. OPÉKÁM KLOBÁSU, K TOMU ČAJ. A SAMOZŘEJMĚ KAŽDÝ MÁ NĚCO NA „SPÁLENÍ ČERVA“ , TEDY POSÍLENÍ IMUNITY. TLACHÁME U OHNĚ. ŘEČI SE VEDOU RŮZNÉ. VESELÉ I VÁŽNĚJŠÍ. ZÁŽITKY Z VANDRŮ, ALE I Z CIVILU. PO JEDENÁCTÉ VYRÁŽÍM OBHLÉDNOU NOVÝ RYBNÍČEK NA ZDEJŠÍM POTŮČKU. OD NĚJ JDU PROZKOUMAT TERÉN A ZJISTIT NEVHODNĚJŠÍ TRASU DO RÁJCE, KAM MÍNÍM ZÍTRA JÍT. DOSTÁVÁM SE AŽ NA PŮL CESTY MEZI HOLEŠÍNEM A RÁJCEM. VRACÍM SE NĚKDY PO JEDNÉ ODPOLEDNÍ. NABERU SI DO EŠUSU NĚCO USADNÍHO GULÁŠKU, KTERÝ NÁM KAMARÁDI UVAŘILI. ODPOLEDNÍ SOUTĚŽE ZAČÍNAJÍ RYZÍ WESTERNOVOU DISCIPLÍNOU. STŘELBOU REVOLVEREM NA NĚJAKÉ MALÉ PATRONKY, SE V TOM NEVYZNÁM. JAKO TERČ SLOUŽÍ PIVNÍ TÁCEK. 5 RAN NA ASI NA 10 METRŮ. NEJPŘESNĚJŠÍ MUŠKU MÁ FLINT. 4 ZÁSAHY. PO TÉ SE TRAMPOVÉ PŘESOUVAJÍ K RYBNÍČKU K HOKEJOVÝM DISCIPLÍNÁM. JÁ ZŮSTÁVÁM NA FLEKU. ČÁSTEČNĚ TAKÉ Z OBAVY Z TENKÉHO LEDU. POZDĚJI TROCHU LITUJI. MOHL JSEM SE V SOUTĚŽI S HOKEJKOU NAJÍT. ALE JSOU I JINÉ RADOSTI. PŘICHÁZÍ PODVEČER A S NÍM HLAVNÍ UDÁLOST. ZAPÁLENÍ VÝROČNÍHO OHNĚ. NESMÍ CHYBĚT ZPĚV VLAJKY. VZPOMENEME NEBOHÝCH KAMARÁDŮ, KTEŘÍ JSOU UŽ NA VĚČNÉM VANDRU. UDĚLUJÍ SE PLACKY NEJLEPŠÍM SOUTĚŽÍCÍM. …..A ZAČÍNÁ PADAT SNÍH, KTERÝ DOTVÁŘÍ ZIMNÍ ATMOSFÉRU A ZAKRÝVÁ STARŠÍ NÍZKOU SNĚHOVOU POKRÝVKU. OHNIVÁK KUBRT NÁM PŘÍJEMNĚ ZATÁPÍ. TAKŽE ZIMNÍ ATMOSFÉRA JE HŘEJIVÁ, TAKTÉŽ DÍKY SKVĚLÝM MUZIKANTŮM. PIVO NA BARU SICE MOC NEZAHŘEJE, ALE PŘÍJDE K CHUTI. KOLEM JEDNÉ PO PŮLNOCI SE UBÍRÁM DO SVÉHO LOŽE V DŮLKU. MUSÍM SETŘEPAT VRSTVU SNĚHU Z PLACHTY A ZALÉZÁM DO SPACÁKU.
PO NOCI NA ČERSTVÉM VZDUCHU, PO CHVILKÁCH VÁHÁNÍ BRISKNĚ VYSKAKUJI ZE SPACÁKU, OBLÉKÁM A OBOUVÁM SE, ABY UTRPENÍ BYLO CO NEJKRATŠÍ. SBALÍM SE A SCHÁZÍM K OHNI. NĚKTEŘÍ KAMARÁDI Z DALEKA UŽ ODEŠLI, JINÍ SE CHYSTAJÍ. PO SNÍDANI A POBYTU S KAMARÁDY U UŽITKOVÉHO OHNĚ SE LOUČÍM, HÁŽU UŽ ZABALENOU KROSNU NA ZÁDA A S KUBRTEM ODCHÁZÍME Z LESA. KUBRT MÁ AUTO, JÁ POKRAČUJI MEZI STROMY DO HOLEŠÍNA, VYCHÁZÍM NA KRAJ LESA A MĚNÍM , OPROTI VČEREJŠKU, TRASU DO ZATÍM MÍRNÉHO ÚDOLÍČKA. PŘEDPOKLÁDÁM, ŽE TUDY TO BUDE KRATŠÍ. ÚDOLÍČKO SE SPOJUJE S DALŠÍM, KTERÝM TEČE POTŮČEK. BRODÍM SE SNĚHEM OKOLO OKOLO STUDÁNKY V ROZSOCHÁCH. ZANEDLOUHO MNE POTŮČEK PŘIVÁDÍ PŘÍMO NA NÁVES V HOLEŠÍNĚ, JAK JSEM PŘEDPOKLÁDAL. PŘEJDU HLAVNÍ SILNICI A STOUPÁM DO POLÍ. OKOLO KŘÍŽKU PO POLNÍ CESTĚ K RÁJCI. UŽ HO VIDÍM PŘED SEBOU. POTKÁVÁM MLADÍKA SE PSEM A PTÁM SE NA NEJLEPŠÍ TRASU. POSÍLÁ MNE OKOLO PLOTU PO LOUCE. PO PÁR STECH METRECH ODBOČUJI NA CESTU MEZI ZAHRÁDKAMI A ZA CHVÍLI SU V MĚSTEČKU. STARŠÍ PANÍ SE OPĚT PTÁM A JAK MI ŘEKLA, TAK I PŘICHÁZÍM OKOLO RYBNÍKA NA NÁDRAŽÍ ASI S PŮLHODINOVÝM PŘEDSTIHEM. ZROVNA ČAS NA SVAČINKU. CHLÉB NAMAZANÝ KAČENÍM SÁDLEM S CIBULÍ CHUTNÁ. PO TÉ OTVÍRAJÍ POKLADNU, ZAKUPUJI JÍZDENKU A PŘESNĚ 13:20 PŘIJÍŽDÍ VLAK. V BRNĚ VYSTUPUJI A VIDÍM VEDLE NA NÁSTUPIŠTI VLAK NA KYJOV. JDU SE PODÍVAT JESTLI NEUVIDÍM NĚKOHO ZNÁMÉHO. ÁÁÁÁ BECKET S DANKOU SEDÍ V MOTORÁKU. PŘISEDÁM A ROZHODUJI SE, ŽE POJEDU S NIMI, PROTOŽE I TAHLE TRAŤ VEDE K NÁM DOMŮ, JEN JE TROŠKU POMALEJŠÍ A S PŘESTUPEM. CESTA UBÍHÁ VESELEJI. KAMARÁDI VYSTUPUJÍ, JÁ POKRAČUJI. MUSÍM PŘESEDAT. PŘÍPOJ JEDE AŽ ZA 3 HODINY. NEŽ BYCH ČEKAL, TAK TY ČTYŘI KM JDU PĚŠKY. ČTVRT HODINY PŘED PÁTOU MĚ VÍTAJÍ PSI I MANŽELKA DOMA. AHOJ.
231 fotek, letos v únoru, 178 zobrazení, přidat komentář
27 fotek, letos v lednu, 149 zobrazení, přidat komentář
246 fotek, jaro, 58 zobrazení, přidat komentář
Krásný a velmi teplý jarní víkend jsme prožili na oslavě plnoletosti TO. SEVERNÍ HVĚZDA v Hradčanech, kde se sjelo přes sto kamarádů. Vše bylo perfektně připraveno a my jen můžeme popřát Hvězdičkám, aby jim to stále klapalo i v té dospělosti. Ahoj. Tady najdeš tradičně velmi pěknou reportáž fotografií a videa od Boránka. http://boranek13.rajce.idnes.cz/2018_-_oslavy_zletitosti_T.O._Severni_Hvezda/
184 fotek, 7.4.2018, 228 zobrazení, 11 komentářů
první dubnový víkend na severu patří oslavě zletilosti Severní Hvězdy....
vyzvednu Surovce a vyrážíme směr Hradčany plni očekávání.
co ten Dědek a jeho hvězdičky, pro nás chystaj za překvapení...
56 fotek, letos v dubnu, 355 zobrazení, přidat komentář
111 fotek, 4.4.2018, 37 zobrazení, přidat komentář
63 fotek, letos v březnu, 109 zobrazení, 6 komentářů | cestování, krajina, kultura, příroda, širokoúhlé
Velikonoční vandr byl ve znamení aprílového počasí a neustálých změn. Zejména plán cesty se změnil velice. Ale ke škodě to rozhodně nebylo :-). Trasa vandru: Mnichovo Hradiště - Dolní Bukovina - Strážiště - Hlavice - Hrubý lesnov - Čertova zeď - Rasova rokle - Český Dub (3x) - Hoření Paseky. I počet účastníků byl variablní. V pátek jsme se v hospodě Dolní Bukovině sešli v plném počtu 9 lidí, ale vandr jsme končili v neděli v šesti. A to nás bylo chyvilku i 10 :-). Pěkný vandr to byl a fotky to i dokazují. Poprvé ze zrcadlovky Nikon. A co, si budeme povídat, je to zase něco trochu jiného...
75 fotek, letos v březnu, 67 zobrazení, 6 komentářů
36 fotek, letos v dubnu, 313 zobrazení, 1 komentář
175 fotek, 9.10.2016, 138 zobrazení, přidat komentář
75 fotek, 11.3.2018, 48 zobrazení, přidat komentář
9 fotek, 18.3.2018, 43 zobrazení, přidat komentář
10 fotek, 25.3.2018, 28 zobrazení, 1 komentář
107 fotek, 10.12.2016, 330 zobrazení, 3 komentáře

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.